Ewolucja czy rewolucja w branży

Ewolucja czy rewolucja w branży

Nowe rozwiązania zapewniające mobilność

10:40–11:00

Zakup samochodu jest ważnym wydarzeniem w życiu człowieka, choć obecnie nie jest już podstawową odpowiedzią na potrzebę mobilności. Od pewnego czasu na rynku motoryzacyjnym możemy spotkać się z alternatywnymi lub substytucyjnymi propozycjami w stosunku do posiadania auta. Nowe formy finansowania, abonamenty, usługi car sharing’owe, auta na minuty stworzyły nowe modele biznesowe, których dynamiczny rozwój obserwujemy w ostatnich miesiącach. A w tym samym czasie rynek nowych samochodów cały czas rośnie w tempie dwucyfrowym. Dla kogo zatem są te nowe oferty i co one znaczą dla klasycznie rozumianego rynku automotive?

W mojej prezentacji postaram się odpowiedzieć m.in. na pytania jak wygląda mobilność oczami Polaków i czym car sharing jest dla branży automotive – zagrożeniem, wyzwaniem, szansą?

 

Prelegenci

    Tomasz Wierzbiński

    Account Manager

    Kantar TNS

    
Z badaniami związany od ponad dziesięciu lat, w Kantar TNS od ponad roku. Specjalizuje się w badaniach satysfakcji i lojalności klientów branży motoryzacyjnej i finansowej. Posiada szerokie doświadczenie w badaniach wizerunku i kondycji marki oraz badaniach procesu sprzedaży i działań after-sales.